Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij
firma baner1

Krótka historia o nas

1 lipca 1966 roku władze państwa polskiego powołały do życia Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej (ZETO) w Rzeszowie. Tak zaczęliśmy swoją przygodę z komputeryzacją (obecnie mówimy informatyzacją lub cyfryzacją) regionu południowo-wschodniej polski.

Zaczęliśmy od obliczeń związanych z optymalizacją kosztów przewozu cegły z 55 cegielni do 189 odbiorców. Było to nasze pierwsze zlecenie i usługa wykonana dla Rzeszowskiej Centrali Materiałów Budowlanych – największym naszym zleceniem było i jest prowadzenie obliczeń dla kilku placówek ZUS.

Pierwszym komputerem, który używaliśmy, była Odra 1013 – (prędkość pracy 1400 operacji na sekundę i pamięć 8000 słów) – na owe czasy w Polsce był to jeden z najnowocześniejszych komputerów.

W roku 1974 otworzyliśmy Ośrodek terenowy w Krośnie, a w 1977 roku w Przemyślu. Prywatyzacja firmy oraz przekształcenie w spółkę z o.o. nastąpiło 1 lutego 1992 roku.
W latach 90 nastąpiło gwałtowne przyśpieszenie informatyzacji firm i urzędów. Pierwszym etapem było wyposażanie ich w komputery osobiste (PC), instalowanie oprogramowania i budowa pierwszych sieci teleinformatycznych. Na każdym etapie zachodzących procesów informatyzacji byliśmy obecni i stanowiliśmy pierwszą linię wsparcia. Do dziś – najstarsi pracownicy to pamiętają – że wówczas klienci mówili o nas, że do ZETO przychodzi się nie tylko po sprzęt, ale i po wiedzę.
Tak zostało do dziś.

Czym się zajmujemy obecnie?

Dostarczamy rozwiązania technologiczne dla firm i instytucji. Jedną z głównych dziedzin naszej działalności jest wdrażanie i integracja systemów klasy ERP przeznaczonych dla sektora MŚP. Wykonujemy kompleksową usługę obejmującą analizę przedwdrożeniową, wdrożenie, opiekę serwisową oraz doposażamy środowisko pracy w serwery i komputery. Dodatkowo instalujemy niezbędny sprzęt, oprogramowanie operacyjne i aplikacje biurowe.
Jednocześnie specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji na zamówienie. Wdrażamy w sposób systemowy zaprojektowane i wytworzone rozwiązania. Serwisujemy je i czuwamy nad ich eksploatacją, prowadząc stałe prace rozbudowy ich funkcjonalności.

Jako odpowiedzialna spółka dbamy o jakość wytwarzanych własnych produktów cyfrowych i oferowanych usług, dlatego od wielu lat poddajemy się certyfikacji ISO. Dowodem jest wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normą PN-ISO/IEC 27001:2017-06.

Projektujemy, tworzymy, wdrażamy i integrujemy rozwiązania stacjonarne i mobilne, wykorzystując zalety technologii chmury obliczeniowej w różnych jej wariantach i konfiguracjach. Posiadamy własną profesjonalną serwerownię, w której realizujemy proste, jaki i skomplikowane zadania informatyczne. Dzięki niej działają strony www naszych klientów czy wręcz całe firmy, których oprogramowanie i kluczowe aplikacje funkcjonują pod naszym nadzorem.

Komu pomagamy?

Ostanie wdrożenia to m.in. aplikacja naszych własnych rozwiązań tj. e-sklep (e-commerce), platforma B2B, uruchamianie połączeń VPN, serwerów pośredniczących do pracy zdalnej dla firm i instytucji – tych, którzy musieli przejść szybki proces cyfryzacji (informatyzacji). Dla administracji publicznej również realizujemy wdrożenia: aplikacji, BIP-a (Biuletyn Informacji Publicznej), prowadzimy audyty stron i dostosowujemy je do obecnych wymogów prawnych (m.in. WCAG 2.0), świadcząc opiekę hostingową ich stron www i poczty elektronicznej.
Każdego dnia czuwamy nad szpitalami czy ośrodkami ochrony zdrowia, wdrażając np. teleopiekę i dbając o prawidłowe działanie systemów i oprogramowania informatycznego. Bez niego ciężko byłoby medykom sprawnie leczyć i poszerzać ich komfort pracy. A w konsekwencji gromadzić duże zbiory danych i prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną. Szybki dostęp do wiedzy o przebytych chorobach i stosowanym leczeniu pacjenta bez naszej pracy byłoby niemożliwe. A proces leczenia jeszcze bardziej by się wydłużył.

Największą naszą grupę klientów stanowi biznes (sektor MŚP) zlokalizowany na terenie woj. podkarpackiego. Codziennie nasi wdrożeniowcy i serwisanci pomagają rozwiązywać problemy związane z oprogramowaniem i sprzętem. Wiele pracy wykonujemy zdalnie – to dzięki dobrze zorganizowanej pracy i odpowiednim wdrożeniom czy instalacjom. Jednak gdy zachodzi taka konieczność lub fizyczna obecność jest wymagana, to pomagamy klientom na miejscu, rozwiązując ich problemy. Z większością z nich współpracujemy od lat. Zaufali i wybrali nas, a my im pomagamy najlepiej, jak umiemy. Nikogo nie pozostawiamy bez opieki.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Gdzie można nas znaleźć offline i online

Jesteśmy dostępni w 4 lokalizacjach. W Rzeszowie (al. Rejtana 55), Krośnie (ul. Grodzka 12) i Przemyślu (ul. Asnyka 4), Lublin (ul. Wojciechowska 9A). Pracujemy stacjonarnie od 8 do 16, a opieka zdalna czasami przeciąga się do godzin wieczornych.
Online jesteśmy dostępni na mediach społecznościowych tj. Facebook, LinkedIn, Google Moja Firma i Twitter.

Kontakt – jedno konkretne miejsce

Posiadamy centralne biuro obsługi klienta, gdzie pod numerem telefonu 17 28 25 000 lub adresem e-mail bok@zetorzeszow.pl przyjmujemy zgłoszenia i udzielamy informacji.
To nasi pracownicy BOK są pierwszą linią wsparcia klienta. To oni doskonale wiedzą, do kogo przekierować kontakt, aby był on właściwie zrealizowany, kiedy pomoc wymaga specjalistycznej wiedzy. Stali klienci posiadają bezpośredni kontakt do osób prowadzących ich sprawy.

ZETO-RZESZÓW – polski dostawca technologii informatycznych

Strefa klienta

Rzeszów
35-326 Rzeszów, ul. Rejtana 55
tel.: 17 78 01 689
tel.: 17 78 01 644
e-mail: detal@zetorzeszow.pl
www: sklep.zetorzeszow.pl

Krosno
38-400 Krosno, ul. Grodzka 12
tel.: 13 43 20 940
e-mail: krosno@zetorzeszow.pl
www: krosno.zetorzeszow.pl

Przemyśl
37-700 Przemyśl, ul. Asnyka 4
tel.: 16 67 85 920
e-mail: przemysl@zetorzeszow.pl
www: przemysl.zetorzeszow.pl

Lublin
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 9A
tel.: 81 50 65 151
e-mail: lublin@zetorzeszow.pl
www: lublin.zetorzeszow.pl

Dokumenty

Media – Aplikacje – Pomoc

logotyp_zetorzeszow